.

1. Osobný odber

Bardejovská Zábava 3732 08501 Bardejov. Prosíme vás, aby ste si vašu objednávku vyzdvihli najneskôr do 72h od obdržania mailu o pripravenom tovare. Objednávka sa automatiky stornuje po 14 dňoch od obdržania mailu o pripravenom balíku na vyzdvihnutie. Pri osobnom odbere je možná iba platba v hotovosti.

2. Kuriér spoločnosti Slovenská pošta

Preprava za jednu pneumatiku je 3,90€ s DPH. Pri objednaní 1ks pneumatiky je cena 7,8 EURO s DPH nakoľko sa to berie ako jeden balík. Pri nepárnom počne sa cena berie ako za párny počet. Pokiaľ si zákazník objedná 3 pneumatiky, cena poštovného je 15,6 Euro s DPH. Maximálne množstvo na objednávku je 4ks.

Napr: (1x pneumatika 7,80 EURO s DPH).

Napr: (2x pneumatika 7,80 EURO s DPH).

Napr: (3x pneumatika 15,60 EURO s DPH).

Napr: (4x pneumatika 15,60 EURO s DPH).

Ceny sú uvedené Bez dobierky.

Pneumatiky pre nákladné automobily: iba osobný odber na odbernom mieste

Doklad o úhrade dobierky vystavuje kuriér kuriérskej spoločnosti, ktorá tovar doručí. Tento doklad je potrebné vyžiadať si od kuriéra. Prevádzkovateľ e-shopu nevie takýto doklad vystaviť, keďže neprijíma hotovosť od zákazníka priamo, ale prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Jediné doklady, ktoré vystavuje Prevádzkovateľ sú faktúra pri zaslaní na dobierku alebo doklad z ERP pri osobnom odbere v predajni, podľa platnej legislatívy.

4. Platba u predajcu

Pri osobnom prevzatí objednávky na Bardejovská zábava 3732 08501 Bardejov je možná iba platba v hotovosti.

5. Dobierka - v hotovosti

Dobierka 0.90 Euro s DPH

6. Dobierka - platba kartou

Za objednávku zaplatíte pre preberaní Vašej zásielky v hotovosti prípadne platobnou kartou.

7.Platba Bankovým prevodom

Po pripísaní finančných prostriedkov vám bude tovar zaslaný na vami vybranú adresu prípadne začne príprava na osobný odber.