.

NAŠE SLUŽBY

Vo firme PNEUDRIVE Vám ponúkame služby autoservisu a pneuservisu PNEUSTEF s.r.o., ktorý patrí do siete autoservisov BestDrive. Sídlime na ulici Bardejovská Zábava, 3732 Bardejov, kde môžete využiť všetky naše autoservisné služby (výmena pneumatík, geometria a iné), ktoré ponúkame v najvyššej kvalite so zreteľom na obojstrannú spokojnosť a vytvorenie dlhodobej spolupráce.

PREDAJ PNEUMATÍK

Naším hlavným cieľom je dosiahnuť požadovaný štandard pre zákazníka prostredníctvom presne dohodnutého termínu a času. Aj vďaka tomu máme už množstvo spokojných zákazníkov.

Naším druhotným zámerom je predaj pneumatík, ako osobných, SUV, dodávkových, tak aj nákladných, poľnohospodárskych a iných. Ako doplnkový sortiment Vám ponúkame aj prevádzkové kvapaliny, stierače, autobatérie a iný tovar pre Vaše vozidlo.

Spoločnosť pneudrive, s.r.o., ako prevádzkovateľ internetového obchodu www.pneudrive.sk a distribútor pneumatík zabezpečuje bezplatný zber odpadových pneumatík na svojej kamennej predajni na adrese: Bardejovská zábava 3732, 08501 Bardejov. 

onas.PNG